Szafy na poddaszu

Szafy na poddasze Łódź

Szafa do zabudowy na poddaszu

Pokoje na poddaszu są bardzo lubiane, zwłaszcza przez dzieci, ponieważ skosy, które często wykonane są z drewnianych elementów, wnoszą do wnętrza naturalne ciepło i sprawiają, że pomieszczenie to jest po prostu przytulne. Nie zawsze jednak przestrzeń na poddaszu czy strychu jest zagospodarowywana, a to wynika z przekonania, że ostre skosy czy nierówna wysokość między podłoga a sufitem nie dadzą się dobrze zaaranżować. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej zabudowanie, można stworzyć piękny, nowoczesny, a przede wszelkim funkcjonalny pokój.

Szafa do zabudowy na poddaszu

Nowoczesne szafy na wymiar INDECO montowane na poddaszu to spełnienie marzeń każdej osoby, posiadającej tę trudną do zaaranżowania przestrzeń. Wykonuje się je, dostosowując kształt, wielkość oraz wszystkie jej elementy do nawet najbardziej nietypowych wymiarów, instalując w nich jednocześnie system drzwi przesuwanych. Tak przygotowana szafa jest idealnym miejsce do przechowywania ubrać, bielizny, książek, a także gier planszowych i zabawek. Może stanowić również formę schowka, w którym ukryjemy rzadko używane rzeczy czy pamiątki rodzinne. Tak zabudowana szafa na poddaszu może być częścią przestrzeni do pracy lub nauki, wówczas gdy obok niej stanie biuro i zostanie zainstalowane odpowiednie oświetlenie. Interesuje cię cena szafy? Sprawdź ile kosztuje szafa na wymiar.

Szafa do zabudowy na poddaszu INDECO – jakie drzwi?

Przy projektowaniu szafy na poddasze największym problemem mogą okazać się drzwi.Oferuje nowoczesne rozwiązania w postaci drzwi przesuwnych lub uchylnych. Oczywiście są one przycinane na wymiar, dzięki czemu zapewniają maksymalne wykorzystanie każdej wnęki. Do tego, na życzenie klienta, mogą one występować w klasycznych bądź odważnych kolorach, dodatkowo z ciekawą fakturą frontów.

Szafy do zabudowy na poddaszu INDECO charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a do tego dopasowywane są do nawet najbardziej wymagających przestrzeni, dzięki czemu są one w pełni wykorzystane. Takie rozwiązanie pięknie aranżuje pokój, nadając mu stylowy i funkcjonalny charakter. Pomieszczenie na poddaszu z zabudowaną szafą INDECO stanie się pożądana przez każdego domownika, który zechce z niego zrobić swój pokój, gabinet, a nawet przytulną sypialnię.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.