Szafy do przedpokoju

Szafy do przedpokoju Łódź

Szafy na wymiar do przedpokoju

Praktycznie w każdym przedpokoju powinna znaleźć się szafa, najlepiej wykonana na zamówienie, dostosowana do niewielkiej przestrzeni tego miejsca. Może stanowić ona praktyczną garderobę, w której schowane zostaną okrycia wierzchnie oraz buty, a także schowek na deskę do prasowania, żelazko i inne praktyczne akcesoria domowe, które niekoniecznie muszą stać na widoku. Indeco jest doskonałym wyborem dla każdego zarówno pod względem ceny szafy jak i jakości wykonania.

Szafy do przedpokoju INDECO – wszystko na swoim miejscu

Szafy na wymiar INDECO to przemyślane i praktyczne rozwiązania, a każda półka czy schowek ma swoje przeznaczanie. Projekty są na bieżąco konsultowane z klientami i przygotowywane pod ich indywidualne potrzeby. Od tego zależy aranżacja i ostateczny kształt szafy. W niektórych szafach dominują praktyczne półki, wysuwane kosze cargo, drążki do wieszania ubrań czy stelaże na buty. W innych bardziej potrzebne jest miejsce na odkurzacz, deskę do prasowania lub inne akcesoria do sprzątania, dlatego w takiej szafie znajdą się specjalne uchwyty, które ułatwią organizację i przechowywanie.

Generalnie szafy do przedpokoju projektowane są tak, aby ułatwić utrzymanie porządku w mieszkaniu czy też domu, i aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie jej nie przytłaczając. Jeśli w przedpokoju nie zmieści się zabudowa szafy, to jej funkcję częściowo może przejąć pojemna szafa do sypialni, a nawet nowoczesna szafa umieszczona w salonie.

Szafy do przedpokoju – praktyczne rozwiązania

W niewielkich przestrzeniach, takich jak przedpokój, najlepiej sprawdzają się szafy z drzwiami przesuwnymi lub składanymi. W takcie otwieranie nie zajmują one dodatkowego miejsca, a jednocześnie ułatwiają szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy garderoby.

Nie wolno zapominać jednak, że szafa w przedpokoju jest praktycznie pierwszym elementem aranżacyjnym, który dostrzega każdy, kto wchodzi do naszego domu, a więc musi ona być naprawdę efektowna. W małych przedpokoju, słabo oświetlonym sprawdzą się drzwi przesuwne szklane (bardzo dobrym pomysłem są klasyczne, srebrne lustra), które optycznie powiększą pomieszczeni, a przy okazji doświetlą. Nieco odważniejsi mogą sobie pozwolić na szafy do przedpokoju z drzwiami z nałożoną dowolną grafiką, np. z ulubionym motywem lub zdjęciem rodzinnym.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.