Szafy przesuwne Łódź

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne to najczęściej wybierany rodzaj zabudowy do przechowywania garderoby we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Z naszych doświadczeń wynika, że doskonale spełniają wszystkie walory nie tylko praktyczne ale i estetyczne. Szeroka oferta materiałów na drzwi przesuwne, oraz kolory wnętrza pozwalają dopasować się do każdego stylu oraz gustu najbardziej wymagających klientów. Garderoby przesuwne sprawdzają się wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na standardowe drzwi uchylne. Dzięki dużej elastyczności w projektowaniu oferujemy nieskończone możliwości konfiguracji wnętrza oraz drzwi.

Szafy przesuwne na wymiar w systemie INDECO

Szafy wykonane na przesuwnym systemie drzwi Indeco pozwalają zabudować przestrzeń od podłogi do samego sufitu, przy użyciu dowolnych materiałów na wypełnienie drzwi przesuwnych. Elastyczność i trwałość systemu pozwala wykonać bardzo duże skrzydła drzwi zarówno w systemie stalowym jak i aluminiowym. Szafy Indeco charakteryzują się wewnętrznym umiejscowieniem drzwi oraz widocznymi profilami tworzącymi charakterystyczną ramkę w koło – wyjątkiem jest nowy system bezramowy Ontario. Dzięki możliwością technicznym pozwalają zabudować szafę na szerokości prawie 6 metrów z dowolną ilością drzwi.

Szafy przesuwne, korpusowe w systemie Hettich

Bardzo estetyczne i nowoczesne szafy przesuwne na wymiar z zewnętrznym systemem drzwi firmy Hettich dla najbardziej wymagających. Tego typu szafy muszą posiadać pełen korpus szafy ponieważ system drzwi jest zupełnie niewidoczny i znajduje się pod podłogą oraz na suficie szafy. Nie posiada żadnych widocznych ramek.

Przejdź do szafy do zabudowy

Wróć do strony głównej Szafy Łódź

Szafy przesuwne nr 1 w Łodzi - zadzwoń i zamów pomiar lub wycenę tel 000 000 000!

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie współpracy z naszą firmą jest wysłanie wszystkich istotnych informacji jak projekt, szkic oraz wymiary na nasz e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Prosimy o kontakt telefoniczny w każdej chwili w godzinach pracy, aby dowiedzieć się więcej o naszej usłudze.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.