Szafy do sypialni

Szafa w sypialni Łódź

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sypialni, tuż obok łóżka, jest szafa. Powinna ona być przede wszystkim praktyczna, czyli pojemna, no i oczywiście atrakcyjna wizualnie. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie szafy na wymiar, dzięki czemu będzie ona dostosowana do naszych potrzeb, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu.

Szafa na wymiar do sypialni – o czym warto pamiętać?

Szafa znajdująca się w sypialni jest meblem poddawanym intensywnej eksploatacji, ponieważ korzystamy z niej kilka razy dziennie. Wszystkie jej elementy (drzwi, zawiasy, prowadnice itp.) muszą więc być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do tego istotna jest także sama konstrukcja szafy sypialnianej. Na ogół jest to mebel konkretnych gabarytów, w którym znajdą się duże ilości ubrać, butów, pościeli, koce, może walizki i inne akcesoria, a to wszystko waży i to całkiem sporo, dlatego szafa musi wytrzymać ich ciężar.

Tutaj możesz sprawdzić ile kosztuje metr szafy na wymiar.

Duże znaczenie ma również prawidłowe rozmieszczenie półek, drążków na wieszaki czy koszy na bieliznę, które powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dlatego planując wnętrze szafy w sypialni, należy pamiętać o:

• właściwym rozplanowaniu przestraszni, uwzględniaj miejsce na: półki (na których znajdą się bluzki, swetry, blizna pościelowa itp.), drążki (należy wziąć pod uwagę ich wysokość, tak aby nie gniotły się zawieszone na nich tuniki, sukienki, spodnie itp.), kosze (np. bieliznę, drobne elementy garderoby),

• szufladach na bieliznę i akcesoria (np. krawaty, paski, biżuterię itp.) – jest to szczególnie ważne, jeśli w sypialni nie ma miejsca na dodatkową komodę,

• równomierne rozłożenie obciążenia drążków do wieszania.

Praktyczna i funkcjonalna szafa na wymiar INDECO

Dobrze zaprojektowana i wykonana szafa do sypialni na wymiar potrafi zastąpić brak garderoby w mieszkaniu. I takie są właśnie szafy przesuwne INDECO, które odznaczają się wyjątkową trwałością i jakością, a przy tym doskonale wpasowują się w styl danej sypialni. Meble na zamówienie pozwalają maksymalnie wykorzystać przetrzeć, jednocześnie jej nie przytaczając. Do tego INDECO swoje szafy do sypialni wyposaża w drzwi przesuwne, które są praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.