Szafa w garderobie

Szafa w garderobie w Łodzi

Szafa w garderobie bez drzwi to bardzo wygodny sposób przechowywania swoich ubrań. Takie szafy nazywamy z ang. Walk in czyli szafa do której można wejść. Szafy takie ni eposiadają drzwi dzięki czemu mamy widoczny dostęp do całego wnętrza naszej szafy.

Szafa w garderobie bez drzwi czyli szafy walk in

Wykonujemy garderoby walk in na wymiar na terenie Łodzi oraz wcałym województwie Pomorskim bez dodatkowych opłat. Zamawiającu u nas garderobę na wymiar nie tracą Państwo swojego czasu i pieniędzy bowiem oferujemy najlepsze ceny szafy w Łodzi oraz szybkie terminy realizacji, a także fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od projektu po sam montaż. Spotykając się z naszym projektantem pomijają Państwo cały proces mierzenia i projektowania, a także wszystkie błędy z tym związane. Zaufaj prefesjonalistą i skorzystaj z naszej oferty.

Garderoby na wymiar

Garderoby na wymiar są idealnym sposobem na uporządkowanie swoich rzeczy w każdym domu czy mieszkaniu, które posiada odpowiednie do tego miejsce. Są także marzeniem każdej kobiety ponieważ dostosowane w indywidualny sposób stanowią perfekcyjne uzupełnienie każdej szafy. W planowaniu garderoby czy zwykłej szafy najważniejsze są własne potrzeby, przyzwyczajenia oraz charakter pomieszczenia, do którego trzeba dostosować zabudowę meblową. Garderoby powstają zwykle w miejscach do tego wcześniej przystosowanych i zaplanowanych – mogą być zamknięte z drzwiami przesuwnymi lub otwarte. Garderoby mogą przyjmować kształt litery L lub U, bądź zabudowywać tylko jedną ze ścian. Na garderobę nadają się pomieszczenia o różnym kształcie i wielkości.

Garderoby można dzielić na część męską, damską i dziecięcą. W garderobach można zaplanować również część gospodarczą na przedmioty użytku codziennego typu odkurzacz, deskę do prasowania czy żelazko. Dobrze zaplanowana i wykonana garderoba idealnie wpasowuje się w architekturę każdego domu, pomaga w utrzymaniu porządku oraz znacznie podnosi komfort i harmonię mieszkania. Garderoby można zabudować w sposób standardowy używając płyty meblowej i mebli modułowych lub systemów kolumnowych. Największym atutem naszych garderób jest możliwość zabudowania całej przestrzeni od podłogi do sufitu stosując nieograniczone kombinacje wyposażenia, akcesoriów i kolorów. To ty decydujesz jak ma wyglądać twoja przyszła garderoba. Zapraszamy do współpracy: garderoby Indeco Łódź i okolice.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.