Szafy do garażu

Szafy do Garażu Łódź

Szafy z drzwiami przesuwnymi do garażu – praktyczne i efektowne rozwiązanie

Garaż to niezwykle praktyczne miejsce, w którym poza samochodem, przechowuje się mnóstwo innych rzeczy. Dobra aranżacja przestrzeni znacznie ułatwia takie magazynowanie i składowanie przedmiotów. Warto zatem wygospodarować miejsce w garażu na szafy z drzwiami przesuwanymi.

Szafy z drzwiami przesuwanymi w garażu

Szafa na wymiar z drzwiami przesuwnymi pozwala utrzymać ład i porządek w garażu, ponieważ każdy przedmiot ma swoje miejsce. Powinny znaleźć się w niej półki na smary, płyny do spryskiwaczy, opony i inne akcesoria samochodowe. Bardzo ważna jest też przestrzeń na wszelkie narzędzia, w tym również ogrodnicze, oraz sprzęt sportowy, np. narty. Do garażu bardzo często znosi się rzeczy, na które w domu nie ma miejsce, a które jednak chcemy posiadać, typu pamiątki czy stare zdjęcia, warto to uwzględnić, zamawiając meble.

Najczęściej szafy w garażu ustawia się na ścianie przeciwległej do bramy wjazdowej, ewentualnie w bocznej wnęce, a więc w takich miejscach, gdzie będzie ona jak najmniej narażona na działanie czynników atmosferycznych i zmiany pogodowe, a także zabrudzenia. A warto zauważyć, że meble nie lubią przeciągów, ani zmiany temperatury, dlatego szafy zamawiane do garażu muszą być solidnie wykonane, wytrzymałe na obciążenia i posiadać trwały system drzwi przesuwnych. Taką gwarancję daje nam INDECO, oferując najwyższą jakość swoich produktów.

Wielofunkcyjna zabudowa z drzwiami przesuwnymi

Bardzo często w domach jednorodzinnych w garażu lokowane są bojlery czy filtry. Zabudowa z drzwiami przesuwnymi pomoże pięknie je ukryć i nadać pomieszczeniu estetycznego wyglądu. Warto wybrać szafę z jasnymi drzwiami, dzięki czemu powiększymy i rozjaśnimy przestrzeń.

Szafy z drzwiami przesuwnymi w garażu pozwalają zapanować na panującym tam najczęściej chaosem, a dodatkowo wprowadzić namiastkę designerskiego wyglądu. Przy tak dobrze zagospodarowanej, na ogół małej przestrzeni, nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu i korzystaniem z niej, gdy auto jest w środku.

Przy dobrym projekcie można także wygospodarować przestrzeń na małe biurko lub stolik do majsterkowania, które zawsze można zamknąć, wykorzystując do tego drzwi przesuwne. Wówczas nasz mały warsztat nie będzie kolidował z innymi funkcjami garażu i pozostanie utrzymany w ładzie i czystości.

Sprawdź cennik szaf lub zamów wycenę online.

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.