Szafy dla dzieci

Szafy dla dzieci Łódź

Szafy na wymiar do pokoju dziecięcego

Szafa w pokoju dziecięcym spełnia wiele funkcji, musi więc być dobrze przemyślana. Jest to przestrzeń dla ubrań, książek, zabawek, gier, ukochany maskotek, których są tysiące i innych akcesoriów, adekwatnych do wieku dziecka. A zatem powinien to być przede wszystkim praktyczny schowek, w którym ukryje się wszystko, co w danym momencie nie musi być wyeksponowane w dziecięcym pokoju. Takie rozwiązanie pozwala dobrze zorganizować przetrzeć i utrzymać w niej porządek.

Szafa pod zabudowę w dziecięcym pokoju

Decydując się na szafę do pokoju dziecięcego, do wyboru mamy modele wolnostojące oraz szafy pod zabudowę. Największą sympatią rodziców cieszą się te drugie, dlatego że dostarczają znacznie więcej miejsca do przechowywania, a przy okazji pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń w pokoju malucha.

INDECO oferuje szafy wnękowe na wymiar wyposażone w praktyczne drzwi przesuwne lub rozsuwane. Do dziecięcego pokoju poleca się produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów, które dodatkowo mogą wystąpić w przyjaznych kolorach. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju zamówienia. Na drzwiach takiej szafy można umieścić fototapetę, z ulubiony motywem dziecka, np. jakimś zwierzątkiem, dzięki czemu wnętrze stanie się bardziej przytulne i zyska indywidualnym charakter.

Możliwość personalizacji zamawianych mebli dostępna jest we wszystkich projektach firmy INDECO, zarówno jeśli chodzi o szafy dziecięce, szafy do przedpokoju czy inne meble.

Szafa na wymiar, a wiek dziecka

Szafy na wymiar do pokoju dziecięcego dostosowywane są do wieku dziecka. W pokoju niemowlaka sprawdzi się szafa z przewijakiem, wygodnymi półeczkami na pieluszki, kosmetyki, kocyki i inne rzeczy, które każdy rodzic chce mieć pod ręką. Starze dzieci potrzebują w to miejsce kosze na zabawki i miejsce na książki. Zaś półki i wieszaki na ubrania powinny być dopasowane do wzrostu dziecka, tak by mogło ono samodzielnie decydować, w co chce się ubrać. W szafie nastolatka będzie potrzebnych więcej półek i wieszaków na ubrania, a także miejsce na książki i przybory szkolne.

Szafy na wymiar INDECO doskonale sprawdzą się w każdy pokoju dziecięcemu, nadając mu funkcjonalny, a przy tym indywidualny charakter.  Sprawdź koniecznie nasz cennik szafy w Łodzi

Szafy na wymiar w Łodzi
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-lodz.pl
Telefon: +48 000 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Łodzi - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.